Zabawa w uwodzenie

Masz problem z kobietami? Nie radzisz sobie w związku albo dręczy Cię problem z byłą kobietą - napisz, poradzimy coś :)


#1 2012-07-05 22:01:06

Just Do It

Administrator

Zarejestrowany: 2012-07-05
Posty: 5
Punktów :   

czerp z życia!

Gdybym zadał każdemu z Was pytanie, Czy przeżył byś za mnie moje życie,jego życie, jej życie..
co byście odpowiedzieli?.
Przemyśleli byście to?. Chiciało by Wam się rezygnować ze swojego życia tylko po to by żyć życiem kogoś innego?


Większość z Was by mnie wyśmiała, powiedziała że nie . O ile nie wszyscy.
Ale nie o to chodzi. Chodzi o to że większość właśnie się tak zachowuje, jakby ktoś za nich miał przeżyć ten
czas, który im został, jaki był by w tym sens?. Żaden.

Koledzy, W życiu jest jedna pewna sprawa której możemy być pewni, a mianowicie to że kiedyś umrzemy.
Gdyby każdy z Nas dowiedział się dzień przed końcem ,że on nastąpi chciałby przeżyć nie zapomniane chwilę,
przygody, lub poprostu się najebać i czekać..
Ale , nie będzie takiej opcji, więc dlaczego nie mamy co dzień chwytać chwili?. Czemu budząc się nie mamy zakładać,
że ten dzień będzie należał do tych, które warto będzie wspominać?.


Każdy z Nas ma swoje problemy, gorsze dni jak i lepsze.. Ale nie ma co marnować czasu by się użalać nad swoim
życiem i sobą, wszystko można zmienić trzeba tylko CHCIEĆ
Nigdy nie wiadomo ile czasu nam zostało, ale ważne jest by zostawić po sobie ślad, nie dla nich, dla siebie.
Kiedy nadejdą ostatnie godziny, żebyś wiedział, że nie żałujesz ani chwili, że zrobiłeś wiele,że
wiele przeżyłeś i ludzie będą Cie pamiętać jako pewnego siebie człowieka, którego zawsze prowadziła pewność siebie,
nie poddawał się i każdego dnia czerpał z życia to co było dla niego najlepsze.

Ostatnio byłem na pogrzebie, widziałem łzy,krzyki, rozpacz totalna, zresztą to oczywiste.
Ale zrozumiałem jedno, ja chciał bym żeby ludzie na moim pogrzebie wiedzieli, że nie załamałem się na pierwszym
lepszym problemie, dążyłem do sukcesów do każdego lepszego poranka i nocy. Żeby pamiętali mnie radosnego ,
szczęsliwego. I byli dumni, że mnie znali. Znali gościa który wprowadzał wiele fantastycznych przyjemnych chwil.
że pomimo łez ,które może będą.. Będą zadowoleni, uśmiechnięci wewnątrz ,że kurcze znałem Go, nigdy się z nim
nie nudziłem/ łam. Zawsze umiał rozruszać towarzystwo, było w nim tyle pozytywnej energi. Nigdy Go nie zapomnę

Każdemu z Was chce tego życzyć. Lepszego jutra, lepszych chwil. Ale to zależy od Nas. Od Was samych.
Przecież gdyby ktoś Wam powiedział, że jesteście brzydkimi małpami bez gustu.. Czy któryś z Was by się obraził?.
Nie, Wasza pewność siebie odpowiedziała by zwykłym śmiechem, okazali byście poziom.. A nie wciągali się
w rozmowe z kimś kto udaje cwaniaka i chce być fajny popisując się. Bo to jest tylko żałosne.
Dlatego nie ma co zatrzymywać się, co dzień zdobywamy doświadczenie i wiedzę, więcej wyciągamy z porażek.
To dobrze, że one są.. Bo gdy nadejdzie podobna sytuacja Ty już będziesz wiedzieć jak się zachować. Co zrobić
żeby było inaczej, lepiej. Zresztą to co piękne z czasem się nudzi , dlatego czasem są gorsze momenty.
Ale w nich trzeba pokazać siłę by znów się wybić , a nie tonąć z tym problemem i sięgać dna!.

Mamy jedno życie, kiedyś nastąpi jego kres. Ważne by przed śmiercią, wewnątrz siebie usmiechnąć się
i powiedzieć w myślach " Nikt za mnie nie kierował, zrobiłem to co chciałem, przeżyłem wspaniałe chwile.
Swoje życie spędziłem z kobietą ,która była najlepszym wyborem. Niczego nie żałuję i pomimo kresu zostawie po
sobie zajebiste wspomnienia! "


Tyle. Miłego dnia ! :-)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.bdsczestochowa.pun.pl www.pirackawioska.pun.pl www.nawiedzone.pun.pl www.metin2cheaty.pun.pl www.feralheart-super-gierka.pun.pl