Zabawa w uwodzenie

Masz problem z kobietami? Nie radzisz sobie w związku albo dręczy Cię problem z byłą kobietą - napisz, poradzimy coś :)


#1 2012-07-05 21:49:37

gothigs

Administrator

Zarejestrowany: 2012-07-05
Posty: 4
Punktów :   

Obiekcje kobiet

Witajcie!
Sam pewnie nie raz spotkałeś się z czymś takim i kiedy uzyskałeś od niej taką odpowiedź, to zwyczajnie odchodziłeś zawstydzony. Teraz kiedy będziesz przygotowany już nigdy, nie będziesz musiał czuć się źle a Twoje doświadczenie będzie wzrastać. Dostaniesz narzędzia które pozwolą Ci radzić sobie w takich sytuacjach.

1.Mam chłopaka
- Nie musisz mi mówić o swoich problemach
- Ja też mam chłopaka i nie obraża się jak rozmawiam z innymi kobietami:)
- Słuchaj to bardzo miłe że ledwo mnie znasz a już uważasz mnie za swojego potencjalnego chłopaka

2. Jestem zajęta
- Nie zabiorę Ci za wiele czasu.

3. Spieszę się
- Ja też sie śpieszę, ale czy to oznacza ze nie mam czasu ?
- Ja też się spieszę dlatego to nie potrwa długo.

4. Nie jestem zainteresowana
- To bardzo dobrze, że nie jestem w twoim typie bo nie chce zostać twoim zwyczajnym chłopakiem/kochankiem

5. Po co chcesz mój numer, po co chcesz fejsa/gg itd
- A jak inaczej mam się przekonać czy mi się podobasz skoro już masz numer i korzystasz z fejsa:)
- A jak myślisz po co ludzie biorą od siebie nr?

7. Ale to nie ma sensu
- Myślisz że w życiu wszystko ma jakiś sens?
- Tak masz racje to nie ma sensu, wiec zróbmy tak żeby to miało sens

8. Ale ja tak nie poznaje ludzi
- Kiedyś musi być ten pierwszy raz
- Widzisz? Jesteśmy totalnie inni bo ja tak poznaje ludzi, co myślisz o ...(jakiś temat)

9. Ale ja mam dużo znajomych i mi wystarczy
- Ok myślałem, że jesteś osobą która nie lubi się ograniczać.
- A juz myślałem ze jesteś otwartą, miłą dziewczyną ! KONIEC Z NAMI ! Ten związek nie ma sensu ( z uśmiechem na twarzy)

10. Nie muszę już nikogo poznawać
- To znaczy, że nie chciałabyś poznać swojego ulubionego aktora?
- Nie musisz , to wcale nie znaczy nie mogę

11. Jesteś dla mnie za młody/ jestem od Ciebie starsza
- W końcu mówi się w młodym ciele zdrowy duch/ zawsze wolałem starsze bo są dużo bardziej pewne siebie i wiedzą czego chcą a mi to imponuje:)
- Tak masz racje babciu dam Ci chwilkę abyś sie do tego przyzwyczaiła

12. Moj chłopak nie byłby zadowolony
- Aż tak Cię ogranicza? ja na jego miejscu cieszyłbym się że oprócz niego podobasz sie innym mężczyzną to tylko oznacza, że ma świetny gust;)
- Nie byłby zadowolony z tego że jego dziewczyna podoba się innym ?

13. Jestem zaręczona
- Rozmawiamy dopiero parę sekund a Ty już chcesz się ze mną zaręczać, szybka jesteś;)
- Wow, powoli - ledwo się poznaliśmy a Ty mi już mówisz o swoich sprawach prywatnych… wops to chyba coś oznacza.

14. Nie mam fejsa
- W sumie masz racje wymieńmy się numerami, fejs jest za bardzo pospolity a my nie jesteśmy pospolitymi ludźmi

15. Nie jesteśmy na Ty
- Dobrze damo;)
- Tak masz racje, miło mi jestem …(Twoje imię)

16. Nie mam telefonu
- To chodź kupię Ci na kartę;)
- Ale ja mam, masz wpisz tu swoje 9 magicznych cyferek

17. Fajnie, że przyszedłeś możesz już iść
- Dobra to ustalmy że ten punkt do którego pójdę jest tu;)
- Tak masz racje za raz pójdziesz ale zanim odjedziesz powiedz mi co myślisz o …(inny temat)

18. Do każdej tak podchodzisz
- Tak a dziś jest Twój szczęśliwy dzień:)
- Tak masz racje Ty nie znasz mnie a ja jeszcze Cie nie poznałem, jednak wiem że często rzeczy które dziś są dostępne jutro mogą stać się nie osiągalne

20. Spróbuj z jakaś inną może Ci się uda
- Spoko, pewnie masz rację bo przez chwilę myślałem ze jesteś bardziej otwarta i pewna siebie. Cześć:)
- Już to zrobiłem ale jak Cie zobaczyłem to nie mogłem się powstrzymać aby do Ciebie podejść

21. Wszyscy do mnie podchodzą z tym tekstem
- Ja oprócz siebie nie widzą tu nikogo innego, Księżniczko:)
- Tak? nie widziałem nikogo innego

22. Czego ode mnie chcesz?
- Dwu godzinnego masażu i buzi w czółko najlepiej takiego jak daje moja babcia:)
- Ooo nie od tego się zaczyna ! najpierw tak mówisz, udajesz niedostępną a potem będziesz chciała mnie wykorzystać oo nie ! Mama mnie ostrzegała przed takimi dziewczynami!

23. Idę na spotkanie ze swoim chłopakiem /mój chłopak zaraz tu będzie
- Ok, najwyżej rano zrobi nam śniadanie tylko jak jajka wyjdą na miękko a nie na twardo, zbije go paskiem:)
- O to świetnie , z chęcią go poznam, na pewno jest dla Ciebie idealnym facetem i docenia Cie za wszystko co robisz dla niego

24. Ale ja czekam na kogoś
- No to przynajmniej nie będziesz się nudziła czekając:)
- Zanim ta osoba na która czekasz przyjdzie, chce z Toba porozmawiać bo wydajesz mi się miłą osoba, mylę się ?

25. Nie mam dziś humoru
- Zauważyłem masz go wypisany na twarzy.
- Kurcze! czy wszyscy dziś maja taki spieprzony dzień?!

26. Nie mam ochoty nikogo poznawać
- Tylko rozmawiamy, lubię poznawać ludzi otwartych, nie wiem czy chce Cie jeszcze poznać.
- A kto mówi o poznawaniu ja chce tylko z Toba porozmawiać



Myślę, że to by było na tyle
Pozdrawiam

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.magicots.pun.pl www.straz112-998.pun.pl www.venuria.pun.pl www.bmw-klub-ostrowiec.pun.pl www.himavanti.pun.pl