Zabawa w uwodzenie

Masz problem z kobietami? Nie radzisz sobie w związku albo dręczy Cię problem z byłą kobietą - napisz, poradzimy coś :)


#1 2012-07-05 22:06:20

Just Do It

Administrator

Zarejestrowany: 2012-07-05
Posty: 5
Punktów :   

o byłych

NIE WARTO WRACAĆ DO BYŁYCH
Dlaczego?.

Mianowicie chodzi o to że :

- One dalej mają Cię za takiego samego kolesia którym byłeś
- Zauważają coś ale przeszłości nie potrafią skasować
- Ty się zmieniłeś ale One nie, i to nie będzie współgrać.
- I lepiej jest pracować nad sobą , niż znów tracić czas na kobietę która Cię niszczyła.

Moja była pisała mi wiele wyznań , że możemy być fajną parą itd, nie wierzyłem w to, mimo wszystko rozgrywałem, i co? Chuja z tego wyszło.
Mam 2 miesiące , dziś picie jutro wstaje i żyje dalej , jest dużo kobiet ,znajdę te właściwą. Nie można poprzestawać na jednej lasce.
Nigdy nie zakładajmy że ona jest tą jedyną, to złudne myślenie , które może przysporzyć wiele problemów. Zajmujmy się sobą.
Myślmy o sobie, nie warto ufać kobietą, wtedy jesteśmy zgubieni. Nie popełniajcie mojego błędu.
Mimo wszystko strona,moja praca pozwoliła mi bym nie pieskował, trudno tak musiało być, Całkowicie ją kasuje.
Wakacje, planuje dzień w dzień poprawić siebie, być szczęsliwym i napotkać dziewczyne która mnie zainteresuje sobą.
Zobaczymy jak będzie. Najważniejsze to uwolnić się od przeszłośći, nie ma sensu ciągle się nią zadręczać.
Powiadam Wam, Bane miał rację, inni też ją mieli. Że mimo zmiany chcemy wracać do byłych, ale to już nie są uczucia to są sentymenty...
wiele błędów. Dlatego trzeba mieć jaja i skończyć to raz na zawsze, inne też mają. I przy nich możesz być szczęśliwy.


większość z Nas trafiających na strone z uwodzeniem ma ten problem , że chce wrócić do byłej.
zapomnijcie o tym, to tak jak papieros wciąga i niszczy życie. Ona Was tylko ściąga na dno, zerwijcie ten balans, wybijcie się w górę.
Żyjcie, nie ma co zawracać sobie głowy przeszłością , jutro nowy dzień ,skąd wiesz że nie poznasz dziewczyny która wprowadzi w Twoje życie szczęście.
Tak samo jak Ty zakręcisz jej światem. Problemy, myśli, wykorzystuj w pracy nad sobą zmieniaj w siłę, złudzenia?.. Nimi nie można ciągle żyć.
Wiecie co jest najlepsze?.
fakt one nie chcą stracić kontaktu, tęsknią , ale za kumplem z jajami, tylko tyle. Nic więcej, wypłakać się pogadać i wykorzystać opcję, że Was mają.
Taką opcję na złe dni. Ja jej te opcje wybiłem z głowy , zaczęła mi mówic po co mi taka dziewczyna itd, Nie bawiłem się w to podjeła decyzje tak musiało być
Trudno! życie się nie kończy, na jednym nie powodzeniu.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.l2lh.pun.pl www.54dh.pun.pl www.aklasalublin.pun.pl www.envoysofsky.pun.pl www.1917.pun.pl