Zabawa w uwodzenie

Masz problem z kobietami? Nie radzisz sobie w związku albo dręczy Cię problem z byłą kobietą - napisz, poradzimy coś :)


#1 2012-07-05 21:38:09

Just Do It

Administrator

Zarejestrowany: 2012-07-05
Posty: 5
Punktów :   

Złote myśli dla każdego !

złote myśli dla każdego faceta !

Czy moje życie jest dobre? Nie, moje życie jest po prostu zajebiste !

Dla mnie nie ma nagród, to ja jestem nagrodą, dla mnie nie ma płomieni, to ja jestem płomieniem, dla mnie nie ma zasad, to ja jestem zasada, dla mnie nie ma rzeczy niemożliwych, to ja jestem niemożliwy

Ręce możesz mi złamać, nogi też ale zasad mi nie złamiesz

To jest proste, wchodzisz tam, bierzesz co chcesz, zostajesz tam albo wychodzisz. Twoja droga, do sukcesu, spełnienia, szczęścia jest prosta, to Twoja głowa, tworzy Ci wymówki, gdy stoisz na jej początku " Co będzie jeśli?", " a jak się nie uda?", co Cie to obchodzi? Zycie to tylko chwila, wiec spraw by spłonęło w najjaskrawszym ogniu

Zostajesz wypuszczony w otwartą przestrzeń, dalej kierujesz się sam, wybierasz swoja drogę robiąc to na co masz ochotę lub wpadasz w tłum masy ludzi i idziesz za nimi będąc taki sam jak wszyscy i na koniec zadajesz sobie pytanie "Co by było gdyby?", "Czemu przez nich nie osiągnąłem tego co chciałem?". Wybór należy tylko do Ciebie.

To Ty kreujesz swój świat, nie narzekaj, ze jest nudno i ponuro, to zależy od Ciebie, zmień to, wiec olej to co on sobie pomyśli, co ona pomyśli, co pomyśli sobie jej koleżanka, co pomyśli sobie jego kolega, pierdol to co pomyśli sobie ta cala pierdolona wieś

Musisz mieć kontrole ale nie być kontrolującym
● Moje życie to nie demokracja
● Traktuj damę jak dziwkę i dziwkę jak damę
● "Co takiego? Twój seks jest tyle wart?! Idź daj go komuś innemu, ja go nie chce"
● Wiedz czego chcesz i jej powiedz
● To ona się martwi o mnie
● Musicie sobie zdać sprawę, że to wy jesteście towarem
Jeśli chcesz żeby dziewczyna ci ufała to łatwe. Jeśli chcesz żeby cię kochała to proste.
Powiedz jej żeby tego nie robiła.
● One lubią wyzwania.
● Ty mówisz "skacz", a one na to "jak wysoko?"
● Nie powinieneś się bać pytać oto, co chcesz.
● Kto kocha najmniej, kontroluje związek.
● My chcemy łatwych kobiet ale nie one.
● Kobiety chcą siły i będą cię za to kochać. Zawsze musisz być górą.
● żartuję...nie. Nie żartuje.
● Ja mam niski poziom tolerancji na bzdury.
● Szczerość, Zaufanie i Szacunek.
● Powiedz jej, że lubisz myśleć głośno, że to ważne żeby być w związku z kimś, z kim
możesz się naprawdę porozumieć, że nie jesteś osobą, która powstrzymuje swoje
uczucia.
Masz ochotę coś zrobić, zrób to, nie patrz na to co pomyślą inni, oni nie są od rozliczania z tego czy zrobiłeś zźle czy dobrze

W tej grze nie ma haków, nie ma kodów, nie ma przegranej ani wygranej, nie ma zwycięzcy ani przegranego, nie ma playstation ta gra jest tu i teraz

Ja Ci tego nie powiem, ja Ci to pokaże

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.wayofninja.pun.pl www.lightteam.pun.pl www.wis.pun.pl www.narutoforshinobi.pun.pl www.euroteammap.pun.pl