Zabawa w uwodzenie

Masz problem z kobietami? Nie radzisz sobie w związku albo dręczy Cię problem z byłą kobietą - napisz, poradzimy coś :)

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2012-07-05 21:32:07

Just Do It

Administrator

Zarejestrowany: 2012-07-05
Posty: 5
Punktów :   

Przykładowa Gra przy podejściu

1.Chcesz być dobrym uwodzicielem? Chcesz się tego nauczyć?
To wstań zza kompa wyjdź do klubu, pubu lub gdzieś gdzie są ludzie i postaw sobie cel że podejdziesz do 10 najładniejszych kobiet jakie tam są.
Podejdź z zamiarem normalnej rozmowy.
Nie jakiegoś poderwania czy coś… Podejdź by pogadać z takimi pięknymi kobietami. Stary miej jaja by robić to co chcesz! Idź i gadaj z nimi nie patrząc na rezultat. Niech Cię nie obchodzi to czy ona Cię oleje, czy może pogryzie. Twoim celem jest tylko porozmawianie z piękną kobietą.
UWAGA! Przeciętych się nie czepiamy. Wybieramy tylko bardzo ładne.
Nie robimy sobie też wymówek typu „ nie jest wystarczająco ładna”
Zauważasz dziewczynę… pierwsze odczucie masz że jest zajebista i idziesz…
bez zastanawiania się, bo zastanawianie sprawi, że obleci Cię zbyt duży starach. 

2.Otwarcie - Budowanie atrakcyjności ,luźna gadka- Domknięcie .
Otwarcie. + ZEGARYNKA
- Siema ,mam 15 min ale , podobasz mi się chciałbym Cię poznać.
- Cześć wyglądasz na sympatyczną osobę , Chętnie Cię poznam. 
Budowanie atrakcyjności .
Luźna gadka :
- Tematy o niej, co lubi robić w wolnych chwilach,czym się zajmuje itd..
Budowanie atrakcyjności - truizmy , rutyny itd.
np.
Wiesz mam pewną intuicję na Twój temat.  ( niech prosi by ją wyjawić , nigdy od razu .. Dopiero po czasie ,
ale nie za długo )
- Jesteś osobą bardzo wrażliwą a za razem twarda z zewnątrz , potrzebujesz bliskości drugiego człowieka,  kogoś kto Cię zrozumie, przy kim będziesz czuła się bezpiecznie. Hmm... ciekawe... potrzebujesz osoby, która będzie potrafiła z Tobą rozmawiać, która będzie potrafiła Cię zrozumieć i rozmawiać o tym co trudne dla faceta, o emocjach i tych wszystkich tematach o jakich nie możesz porozmawiać z nikim innym jak z ta osoba.
- " Wiem o tobie coś, czego nie domyśla się żaden z obecnych tu facetów. Oni próbują cię zdobyć, ale widzą tylko roześmianą, piękną imprezowiczkę. Widzą tylko to, co chcesz, żeby zobaczyli. Ja wiem, że pod tą maską skrywa się dziewczyna, która ma do zaoferowania coś więcej. Która nie zawsze mówi to, co myśli. Która czasem przyznaje komuś rację tylko dlatego, że wie, że on nie zrozumiałby prawdy, bo myśli zbyt powierzchownie...

- Dalej luźna gadka

3  Domknięcie.
- Szkoda ,że nie możemy dłużej pogadać , muszę uciekać i.. ( laska powinna mówić że da Ci swój nr itd. Jeśli tego
nie zrobi mówisz wiesz chętnie bym jeszcze kiedyś z Tobą pogadał, wpisz mi swoje magiczne 9 cyferek)
Jeśli nie będzie chciała odchodzisz , inne też mają.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.wayofninja.pun.pl www.bocianyzprzygodzic.pun.pl www.wis.pun.pl www.narutoforshinobi.pun.pl www.lightteam.pun.pl